Estonian - etEnglish (United Kingdom)

Pesapalli Meistriliigas Ameerikas (Major League) on pesadevahe 28 meetrit ning söötja mäelt kuni kodupesani on 18 meetrit.


Viimased postitused

There are no posts to display.

Pantrite kadetid Vilniuses viiendad!
Kirjutas Tauno Koppel   
Pühapäev, 08 Jaanuar 2017 16:38

Vilnius Cup 2016

27.-29.12.2016 toimus juba kümnendat korda Vilniuses suur rahvusvaheline pesapalliturniir, kust võtsid osa pesapalliklubid Venemaalt, Valgevenest, Moldovast, Ukrainast, Poolast, Leedust ning väiksest Eestist. Kiili Pantrite võistkond osales U-15 vanusegrupis 12 võistkonna seas. Loos andis Pantritele A-alagrupi, kus mängiti Moldova, MKS Bis Kutno Poola, Vilnius - Sugar Storm Skidel võistkondadega.

Esimeses kohtumises Moldova vastu oldi veel viimases voorus 5 - 4 taga, kui suudeti lõpus mööduda ja võita kohtumine 6 - 5. Teises kohtumises mängiti Poola Kutno võistkonnaga viiki 1 - 1 ja kolmandas kohtumises teise päeva hommikul võideti Vilniuse - Sugar Stormi (Leedu ning Valgevene ühisvõistkond) juba tulemusega 8 - 4. Sellega võideti kogu A-alagrupp!

Teise päeva kahte järgmisse kohtumisse püssirohtu  Venemaa võistkondade vastu ei jätkunud ja Pantrid kaotasid mõlemad mängud - Moskva Moskvitšite vastu 5 - 0 ning Tigersite vastu 7 - 1. Väljakul tegime liiga palju lihtvigu ning söötjate söödu kvaliteet ei olnud eelmiste mängude sarnane. Kuid sellega ei olnud turniir läbi, kahe kaotuse pärast pidime mängima kolmandal päeval 5. ja 6. koha peale Valgevene Zubryi Brest võistkonnaga ja Pantrid ei andnud alla ning võitlesid lõpuni. Söötsime esimesele päevale sarnaselt hästi ja ründasime ka löökidega  ja tõime võistkonnale 4 punkti ja võitsime kogu kohtumise tulemusega 4 - 2! Kokkuvõtvalt oli raske, aga tulemuslikult positiivne turniir Kiili Pantritele ja pesapallinoortele! Elagu Kiili Pantrite noored Kiilist ja Avinurmest!

Kiili Pantrite võistkonnas mängisid ka Avinurme poisid, kes on Pantritele ja kogu Eesti pesapallile suur täiendus ja tugi tulevikus! Kiili Pantrite võistkonna koosseis Vilniuse Cupil 2016: Aleks Kris Koppel, Kai Tiede, Mairold Lilleorg, Rait Parvi, Sten-Erik Männiste, Scott Stirling, Silver Kuusk, Danel Matrossov, Keith Matrossov, Kauno Pärn.

Kiili Pantrid tänavad oma toetajaid, tänu kellele sellel turniiril osalemine teoks sai: Kiili Vald, Avinurme vald, Tudulinna Lastekodu. Järgmisel aastal saame samas vanusegrupis loodetavasti püüda juba kõrgemaid kohti, arvestades poiste vanuseid hetkel!

 

 

Tulemas:

No events

Toetajad

bc kiili panthers.jpg - 16.21 Kb
Ameerika saatkond

Kiili vald

Robin Wood Trading

RMPFinance Oü
Lõuna-Eesti Erametsa Oü

 

 
Kasutataud tarkvara Joomla!. Designed by: Free Joomla Theme, domain privacy. Valid XHTML and CSS.